Сьогодні, 30 березня у селі Валки Валківського старостинського округу місцевими жителями за участі Сухополов’янського сільського голови Дениса Росовського, старости Валківського округу Антоніни Нестеренко та працівників громади було висаджено на пустирі 103 саджанці сосни у "Парку Єдності" по вулиці Молодіжній та 20 саджанців каштанів по вулиці Центральній. Свіже повітря, приємна компанія однодумців — що може бути краще. Розмітили територію, висадили сосни, залишивши місце для відпочинкової зони. Дерева висаджені по колу невипадково. Адже, коло символізує єдину команду і єдність українців. Зараз дуже важливо показати всьому світу, що у такі непрості для нашої країни часи ми єдині і ми одна держава. Дякуємо місцевим громадянам за підтримку доброї ініціативи. Парк садили з думками про Перемогу.