Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє:  05 квітня  2023 року о 10.00 у приміщенні Сухополов’янського сільського клубу відбудеться пленарне засідання  30 (позачергової)  сесії Сухополов’янської сільської ради  за адресою: с. Сухополова, вул. Закарпатська, 1 (розпорядження  сільського голови  від 30 березня 2023 року № 37 «Про скликання 30  (позачергової) сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради»).

На розгляд сесії  вносяться наступні питання:

1.Про затвердження внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Сухополов’янської сільської територіальної громади на 2022 – 2024 роки.

2.Про внесення змін до Програми ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки.

3.Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки (в новій редакції).

4.Про затвердження Програми будівництва кладовища за межами села Сухополова Сухополов’янської сільської ради на 2023-2024 роки.

5.Про внесення змін до рішення двадцять шостої (позачергової) сесії  восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради від 21.12.2022 року «Про бюджет Сухополов`янської сільської територіальної громади на 2023 рік»  (код бюджету 2554900000).

6.Про відновлення фінансування Програми соціального захисту та соціального забезпечення окремих категорій громадян Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки.

7.Про виплати грошової допомоги ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС І-ІІ категорії та вдовам померлих учасників ліквідації наслідків аварії.

8.Про прийняття майна на баланс.

10.Про перейменування вулиць Сухополов’янської територіальної громади.

11.Про затвердження Положення про відділ освіти, молоді та спорту Сухополов`янської сільської ради (в новій редакції).

Також  під час сесії будуть розглянуті питання щодо затвердження технічних документацій із землеустрою та передачі у власність земельних ділянок; щодо  затвердження проектів землеустрою; щодо  припинення права користування земельними ділянками; щодо  надання дозволу на розробку проектів  землеустрою; щодо внесення змін до договорів оренди земельних ділянок.