З метою необхідності зібрання коштів на тепловий приціл для наших земляків, уродженців села Боршна, що боронять Україну на Луганському напрямку, 1-2 квітня відбудеться благодійне спортивне змагання позашляховиків «Допомога для перемоги», яке внесене до всеукраїнського календаря спортивних змагань Ukraine Challenge 2023, що проходять різними етапами на території України.

Захід буде організовано Громадською організацією «Росомаха Прилуки» та Сухополов’янською ОТГ. Локація - урочище «Берізки» на території адміністративного центру Сухополов’янської громади. Відкриття - 1 квітня о 9.30. Заявку на участь подали близько 50 екіпажів зі всієї України.

Змагання відбудуться 1 квітня до 19.00 годин (перерва з 14.00 до 15.00), 2 квітня з 10.00 до 16.00. Урочисте закриття та визначення переможців – 2 квітня після 16.00.

За результатами змагань буде визначено суму благодійного збору!

Разом ми зробимо свій внесок у Перемогу!!!!

Прийди та задонать скільки зможеш!!!!!!