☝️Це найбільша в світі система надання міжнародної координованої оперативної допомоги при надзвичайних ситуаціях. Так, через Механізм цивільного захисту ЄС в Україну було направлено близько 88 тисяч тонн гуманітарних вантажів.

🤝 Сьогодні у Києві Єврокомісар з питань гуманітарної допомоги та управління кризовими ситуаціями Янез Ленарчич та Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко підписали відповідну Угоду.

💬 «Повноцінна участь України в Механізмі цивільного захисту сприятиме зміцненню спроможності нашої країни у сфері попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій природного, техногенного та військового характеру на національному і міжнародному рівнях із залученням національних сил країн-членів ЄС, – прокоментувала Віцепремʼєрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина. – Проте це взаємовигідний процес, адже приєднавшись до Механізму, Україна зможе повноцінно ділитись власним професійним досвідом, набутим за часи війни, це дозволить в майбутньому реалізувати його для ефективного реагування на різного роду виклики та посилити систему цивільного захисту Євросоюзу».

👉 Зі свого боку Єврокомісар Янез Ленарчич зазначив, що приєднання України до Механізму цивільного захисту є ще одним кроком на шляху європейської інтеграції України.

🔗 Детальніше за посиланням: https://cutt.ly/K5tkFxA

МВС України

European Commission

European Union in Ukraine

Фото без описуФото без описуФото без опису