Надання допомоги відбуватиметься в межах Європейського фонду миру. Відповідний крок дозволить ЄС відшкодувати державам-членам витрати на боєприпаси, передані Україні.

💬«Сьогоднішнім рішенням ми вводимо в дію першу частину історичної угоди, досягнутої лідерами ЄС щодо підтримки негайної поставки артилерійських боєприпасів для Збройних сил України на суму 1 мільярд євро. Немає кращої демонстрації спільної рішучості та відданості ЄС продовжувати підтримувати законне право України на самооборону від жорстокого російського агресора», - наголосив Високий представник ЄС із закордонних справ і безпекової політики Жозеп Боррель.

Ухвалене рішення збільшує загальний внесок ЄС для допомоги Україні в межах Європейського фонду миру до 4,6 млрд євро.

👆Перед обличчям агресії росії Європейський Союз залишається непохитним у своїй підтримці незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів та її невід'ємного права на самооборону від російської агресії.

Детальніше про рішення на сайті Ради ЄС (англійською): https://cutt.ly/97FWVCo