На замовлення Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації проведено аварійний ямковий експлуатаційний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення /Н-07/- Рудівка-Канівщина - /Т-25-40/ (від автодороги Прилуки-Сергіївка (О251509) до с. Канівщина), та по вулицях Г. Степанюка, Зеленій, Кооперативній в с. Канівщина. Вищезазначені дороги перебувають на балансі Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації.

Висловлюємо подяку голові Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеславу Чаусу за сприяння у вирішенні важливих питань  громади.

Також дякуємо за підтримку голові Прилуцької районної державної адміністрації Володимиру Чернову.

Працюємо далі!