Відділ освіти , молоді та спорту інформує про формування складу Молодіжної ради Сухополов’янської територіальної громади.

Вимоги до учасників.

Активна молода людина віком від 14 до 35 років, котра:

• проживає в одному з населених пунктів громади
  • та/або навчаються в закладі освіти громади
  • та/або працює на підприємстві, установі, організації будь-якої форми власності в громаді
  • та/або є керівником або учасником громадської організації чи ініціативної групи, що провадить свою діяльність у Сухополов’янській ОТГ.

Необхідні документи:

1. Заява встановленого зразка. Додається
  2. Подання закладу освіти, де навчається (для здобувачів освіти), підприємства, установи, організації (для працюючих), Громадської організації  (для керівників та учасників ГО) про делегування учасника до складу Молодіжної ради Сухополов’янської територіальної громади або бланк підписів 10 молодих жителів громади.

Пакет документів в паперовій та електронній формі подавати особисто не пізніше 10 травня 2023 року за адресою вул. Київська, 220, 4-й поверх. м. Прилуки (Відділ освіти, молоді та спорту Сухополов’янської сільської ради). Координатор ініціативної групи Хоменко Ігор Євгенович, вчитель історії та правознавства Заїздської ЗОШ І-ІІ ст. Сухополовянської сільської ради, 0665195385, Viber, E-mail  ihorkhomenko89@gmail.com

Бланк підписів

Заява МР