13 серпня  2023 року до  Дня молоді  у рамках національно-патріотичного виховання та  на підтримку ЗСУ відбувся перший  офіційний урочистий патріотичний  велопробіг, організований Молодіжною радою Сухополов’янської громади, який стартував   від адміністративного центру громади – с Сухополова, де відбулося урочисте відкриття за участю Сухополов’янського сільського голови Дениса Росовського, голови  Молодіжної ради Сухополов’янської громади, вчителю Заїздської ЗОШ І-ІІ  ступенів  Ігоря Хоменка, посадовців  та учасників.

Денис Росовський у своєму виступі  привітав  від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету та від себе особисто з Днем молоді, наголосивши, що  молодість – це  пора здійснення всіх заповітних мрій, бажань, це  робота над формуванням майбутньої особистості.   На сьогодні, на жаль, молодь обпалена війною. Молоде покоління – це наша надія,  опора,  впевненість  і міць нашої європейської країни. Відзначив, що мета заходу – це патріотичне виховання, підтримка  наших  мужніх  захисниць та захисників ЗСУ, які  у надскладних умовах героїчно  боронять суверенітет, територіальну  цілісність та   незалежність  нашої держави, щодня наближаючи довгоочікувану перемогу.

Під час відкриття заходу всі присутні вшанували хвилиною мовчання  юних захисників та захисниць, які  у розквіті сил віддали свою молодість та найдорожче -  життя за   Україну у боротьбі з  жорстоким та цинічним російським агресором.

Після урочистого відкриття велопробігу  на щасливу дорогу учасникам   були запущені як символ миру, Перемоги та добра   білі голуби. Учасники стартували  з с.Сухополова за маршрутом далі до с.Боршна (Іллінська гора) - с.Манжосівка – с.Дідівці  (Музей-садиба  Миколи Костомарова). Всього у велопробігу взяли участь 37 учасників, з яких наймолодшому – 10 років, а найстаршому – 72 роки.

Щиро дякуємо кожному учаснику патріотичного велопробігу! Висловлюємо слова вдячності за підтримку депутату Сухополов’янської сільської ради Олексію Івахненку, ФОП Нестеренко Андрій Іванович та благодійному проекту Berli Art  (за чарівних птахів).

Тільки разом ми – сила! Разом до Перемоги!