03 травня в приміщенні  комунального закладу «Публічна бібліотека»  Сухополов’янської сільської ради відбулася творча зустріч та презентація персональної  виставки  місцевого   художника  Петра  Драговенка під назвою «Мальовничі краєвиди тихоплинного Удаю». На відкритті виставки були присутні  очільник Cухополов’янської громади Денис Росовський, начальник відділу культури і туризму Леся Овчаренко, директор КЗ «Публічна бібліотека»  Тетяна Печена, а також рідні, друзі, знайомі, колеги по пензлю та шанувальники таланту художника. 

Захід відбувся в теплій, дружній  та родинній атмосфері, під час якого усі присутні не стримували емоцій  та висловлювали захват від переглянутих  картин. Кожен отримав незабутні враження та естетичну насолоду від  спілкування. Його роботи не виставлялися на всеукраїнських виставках, однак вони  привертають увагу, повз них  неможливо пройти  і не зупинитися, адже мотиви цих картин – любов до України, до рідної Прилуччини, яка є мальовничою у всі пори року, на них зображені вулиці  мікрорайонів міста Прилуки та краєвиди Прилуцького  району. Картини Петра Драговенка сонячні і кольорові, навіть тоді, коли там переважають холодні відтінки фарб, бо у його роботах  живе Любов і Доброта.

 Творчого натхнення талановитому  художнику! Нехай колекція митця поповнюється новими шедеврами!

Запрошуємо  відвідати виставку талановитого художника в КЗ «Публічна бібліотека»!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису