Сухополов’янська сільська рада повідомляє: 24 травня 2023 року о 09.30 відбудеться засідання виконавчого комітету сільської ради у  конференц-холі Прилуцької районної ради за адресою: вул. Київська, 220. На розгляд виконавчого комітету вносяться наступні питання:

1. Про схвалення звіту про виконання  бюджету Сухополов’янської  сільської  територіальної громади за І квартал 2023 року (код бюджету 2554900000.

2. Про схвалення Програми соціального захисту та соціального забезпечення окремих категорій громадян Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки (в новій редакції).

3. Про схвалення змін до Програми ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки (в новій редакції).

4. Про схвалення змін до Програми благоустрою населених пунктів Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки.

5. Про схвалення проекту змін до рішення двадцять шостої (позачергової) сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради від 21.12.2022 року «Про бюджет Сухополов’янської сільської територіальної громади на 2023 рік» (код бюджету 2554900000).

6. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету сільської ради від 23 серпня 2022 року №123 «Про затвердження Інструкції  з діловодства  в Сухополов’янській сільській раді та її виконавчих органах».

7. Про виплату матеріальної допомоги.

8. Щодо затвердження Положення про Сухополов’янську сільську субланку Прилуцької районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Чернігівської області.

9. Про надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу будинку неповнолітньому.

10. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

11. Про схвалення граничних сум витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп’ютерів органами місцевого самоврядування та установами, які утримуються за рахунок бюджету Сухополов’янської сільської територіальної громади в новій редакції.

12. Про затвердження проектно-кошторисної документації робочого проєкту «Капітальний ремонт автомобільної дороги комунальної власності вулиці Івана Мазепи в с. Заїзд Прилуцького району Чернігівської області (коригування з перерахунком в поточні ціни 2023 року)».

13. Щодо схвалення передавальних актів.

14. Про затвердження акту на списання.

15.Про надання дозволу на списання.

16. Про затвердження персонального складу Молодіжної ради Сухополов`янської територіальної громади.

17. Про затвердження проєктно-кошторисної документації проєкту «Системи протипожежного захисту».

18.Про затвердження Порядку інформування щодо діяльності комунальних підприємств Сухополов’янської  сільської ради.

19. Про встановлення тарифів.

20. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.