Сухополов’янська сільська рада повідомляє: 09 червня 2023 року о 10.00 відбудеться засідання виконавчого комітету сільської ради у  конференц-холі Прилуцької районної ради за адресою: вул. Київська, 220. На розгляд виконавчого комітету вносяться наступні питання:

1) Про внесення  змін до рішення виконавчого комітету  від 22 лютого №3 «Про організацію суспільно-корисних робіт в умовах воєнного стану».

2) Про визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Сухополов’янської сільської ради.

3) Про схвалення проекту рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Сухополов’янської сільської ради.

4) Про призначення відповідальної особи за збереження житла дитини-сироти.

5) Про надання дозволу на укладання та підписання договору оренди землі   (додаткової угоди) неповнолітньому.

6) Про присвоєння електронної адреси.

7) Про присвоєння електронної адреси.