29-30 травня представники органів місцевого самоврядування з Прилуцької, Сухополов’янської, Талалаївської територіальних громад були учасниками вже другого спільного тренінгу з питань врядування, який передбачений освітнім компонентом міжнародного проекту «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад».

Протягом дводенного тренінгу «Від даних до висновків: аналіз даних для прийняття рішень у формуванні політики» учасники заходу трьох громад Прилуччини за методичної підтримки тренера Сергія Забари ознайомились з інструментами аналізу й візуалізації інформації. Навчальна програма передбачала теоретичну частину та виконання практичних вправ у групах.

Проект «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад» впроваджується міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансування Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади.

Головний спеціаліст з інвестиційної

діяльності міської ради