Після підриву російськими військовими дамби Каховської ГЕС мешканці затоплених регіонів Херсонщини потребують допомоги та підтримки. Сухополов’янська громада теж долучилася та надала посильну допомогу. Працівниками виконавчого апарату, окремими структурними підрозділами, старостами старостинських округів, небайдужими жителями громади зібрано та відправлено до Херсонської області 230 літрів питної бутильованої води і перераховано 26 340 гривень.

Дякуємо усім, хто долучився до збору допомоги за небайдужість та взаємопідтримку. Ваша допомога, кожна перерахована  гривня  на сьогодні в умовах  воєнного стану є важливою, цінною та необхідною.

Не будьмо байдужими! Допомагаймо жителям затоплених населених пунктів, адже вони втратили все.

Тільки разом, тільки в згуртованості наша  сила! Разом – до Перемоги!