Сухополов’янська сільська рада повідомляє: 12 липня 2023 року о 10.00 відбудеться засідання виконавчого комітету сільської ради у  конференц-холі Прилуцької районної ради за адресою: вул. Київська, 220.

На розгляд виконавчого комітету вносяться наступні питання:

1. Про схвалення Програми підтримки первинної медико-санітарної допомоги та надання медичних послуг населенню громади понад обсяг, передбачений програмою державних гарантій медичного обслуговування населення, на 2023 рік в новій редакції.

2. Про схвалення внесення змін до Програми компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі, Сухополов’янської сільської ради на  2022-2027 роки.

3.Про виплату матеріальної допомоги.

4. Про виплату матеріальної допомоги.

5. Про доцільність призначення опікуна над хворим.

6. Про погодження делегування повноважень та надання іншої субвенції.

7. Про схвалення проекту рішення сільської ради «Про встановлення для комунальних унітарних підприємств розміру частини чистого прибутку (доходу).

8. Про схвалення проекту змін до рішення двадцять шостої (позачергової) сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради від 21.12.2022 року «Про бюджет Сухополов’янської сільської територіальної громади на 2023 рік» (код бюджету 25549000000).

9) Про затвердження Плану заходів щодо складання проекту бюджету Сухополов’янської сільської територіальної громади на 2024 рік (код бюджету 2554900000;

10. Про затвердження проєктно-кошторисної документації робочого проєкту «Капітальний ремонт даху відділення стаціонарного догляду територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сухополов’янської сільської ради по вул. Михайлівська, 40 а в с.Заїзд Прилуцького району Чернігівської області».

Також на засіданні виконавчого комітету будуть розглянуті інші поточні питання.