Комісією з питань цивільних Штабу волонтерів Чернігівської області від 17.08.2023 прийнято рішення про проведення опитування, яке спрямовано на визначення рівня готовності місцевого населення до надзвичайних ситуацій. Ініціатива спрямована на покращення рівня безпеки та підвищення готовності жителів області до можливих небезпечних ситуацій.

Опитування проводиться з метою збору об'єктивної інформації про ступінь підготовки населення до надзвичайних ситуацій, а також визначення потреби у навчанні з питань цивільного захисту. Учасники опитування зможуть висловити свої думки щодо тем, які вони вважають найбільш актуальними та важливими для навчання.

Комісія запрошує всіх мешканців Чернігівської області взяти участь у цьому важливому опитуванні. Думка кожного є надзвичайно важливою, адже спільними зусиллями можно зробити наше місце проживання безпечнішим та готовим до різних ситуацій.

За результатами опитування буде розроблено програму навчань з питань цивільного захисту, спрямовану на задоволення потреб та вимог населення. Комісія робить все можливе, щоб забезпечити максимальний рівень безпеки та підготовки жителів області до різних ситуацій.

Для участі у опитуванні, будь ласка, перейдіть за посиланням https://forms.gle/XnF9ZwRjqocYou8j7

Долучайтесь до нашої спільної мети – зробити наше місце проживання безпечнішим та готовим до надзвичайних ситуацій.

За повідомленням комісії з питань цивільних

Штабу волонтерів Чернігівської області

Фото без опису