Від імені депутатського корпусу Сухополов’янської сільської ради, виконавчого комітету  та від себе особисто дозвольте  щиро привітати вас  з професійним святом – з Днем рятівника, який щорічно відзначають відповідно до Указу Президента України 17 вересня ураховуючи значний внесок працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров'я людей.

Щиро дякуємо  та цінуємо  Вашу  щоденну відповідальну, складну і надважливу працю. Ви щодня, ризикуючи своїм життям,  першими приходите на допомогу, ліквідуючи  наслідки ворожих обстрілів, з честю виконуючи покладені на вас завдання. Вдячні   вам  за відчуття безпеки та спокою.

Почесні грамоти Сухополов’янської сільської ради за сумлінну самовіддану працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня рятівника отримали  працівниці 3 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Чернігівській області:  майор служби цивільного захисту, юрисконсульт МУСІЄНКО Ілона Сергіївна; майор служби цивільного захисту, фахівець (з персоналу) КЛИБАНСЬКА Віта Володимирівна; діловод КОМЛИК Вікторія Миколаївна; начальник групи (головного бухгалтера) фінансово-економічного забезпечення ГОЛОВНЯ Тетяна Володимирівна.

Почесну грамоту Сухополов’янської сільської ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у виховання молодого покоління рятувальників та з нагоди Дня рятівника  також отримала  підполковник служби цивільного захисту ПРИЙМАК Олена Володимирівна  – заступник начальника відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Прилуцького районного управління ГУ ДСНС України в Чернігівській області.

Миру і Перемоги Україні! Бажаємо вам  міцного  здоров’я, витримки, сил менше тривожних викликів, прихильності долі та Божого захисту!
       Тримаймося  та  наближаймо Перемогу разом кожен на своєму фронті! Все буде Україна! Разом ми  сила!

З повагою