Від імені депутатського корпусу Сухополов’янської сільської ради, виконавчого комітету  та від себе особисто дозвольте  щиро привітати Вас  з професійним святом – Днем машинобудівника України, який щорічно традиційно  відзначаємо у четверту неділю вересня. Дуже важливо в умовах війни, щоб економіка не стояла на місці, а розвивалася.  Щиро дякуємо за вашу наполегливість, терпіння та відданість в обраній справі. Успіх  однієї з найскладніших галузей економіки сьогодні – це  трудовий потенціал, професійність, досвід поколінь, помножений на сучасні технології та високі стандарти.

Бажаємо  вам  зростання виробництва, завоювання нових позицій на  ринку, а також міцного здоров’я, сімейного затишку та достатку під мирним небом України. Тримаймося  та  наближаймо Перемогу разом! Все буде Україна!  Тільки разом ми –  сила!

З повагою

Сухополов’янський сільський голова                                                                                                                                    Денис РОСОВСЬКИЙ