Дозвольте від імені депутатського корпусу Сухополов’янської сільської ради, виконавчого комітету  та від себе особисто  щиро привітати з Міжнародним днем  людей похилого віку та Днем ветерана, які відзначаємо 01 жовтня,  та висловити  глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Цей день – символ єдності і спадкоємності поколінь, можливість висловити безмежну вдячність батькам, матерям, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість.

Турбота про людей похилого віку – справа кожного з нас. Адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, передавали нам свої знання та досвід, допомагали робити перші свої кроки на шляху опанування професії, навчали долати труднощі. Приділяти гідну увагу проблемам саме цих верств населення, що найбільше потребують захисту, є обов’язком  кожного з нас, адже це  не просто категорія людей, це окремі життя та  окремі людські долі.

У Сухополов’янській громаді  працює територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг),  на обслуговуванні  якого  знаходиться   526 осіб отримувачів  соціальних послуг, з них у дяться реабілітаційні заходи.УУУ відділенні стаціонарного догляду в с.Заїзд Заїздського старостинського округу  для постійного або тимчасового проживання проживає 28 громадян похилого віку. Керівництво громади та депутатський корпус  постійно  опікується  питаннями життєдіяльності стаціонарного відділення і створює для його проживаючих усі необхідні комфортні умови.   У відділенні створені належні умови соціально-побутового і медичного обслуговування проживаючих, організовано цілодобовий медичний пост. Працює лікар, який на практиці застосовує сучасні методи профілактики, діагностики, лікування, реабілітації та диспансеризації хворих терапевтичного профілю та  сестри медичні, які виконують лікувально-діагностичні призначення лікаря та здійснюють належний догляд за проживаючими у відділенні.

Напередодні, 29 вересня 2023 року, в приміщенні  стаціонарного відділення територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сухополов’янської сільської ради відбулася  тепла  зустріч  з  підопічними відділення, де  мав нагоду особисто разом з завідувачкою стаціонарного відділення Наталією Петренко  привітати  зі святом підопічних відділення, передавши  солодкі подарунки та вітання від  Людмили Супруненко (ПрАТ «Прилуцький хлібозавод» ) та Миколи Супруненка (ТОВ «Прилуцький хлібодар»). Висловлюємо слова щирої вдячності за надані смаколики.

Дорогі наші ветерани, представники старшого покоління!   Бажаємо вам міцного здоров’я, довголіття, радості, сердечного тепла, затишку, любові, душевного спокоюНехай завжди Вас оточують увагою і піклуванням близькі люди, нехай тішать своїми успіхами діти, внуки та правнуки і нехай ніщо не засмучує ваші будні.

Тримаймося  згуртовано разом та підтримуймо один одного!

З повагою