У заході взяли участь поліцейський офіцер Сухополов’янської громади Юрій Дем’яненко, інспектор сектору ювенальної превенції Яна Гуменна, представники центру соціальних служб Сухополов’янської ОТГ, та співробітники служби у справах дітей. Під час засідання учасники наради проаналізували поточний стан роботи щодо протидії насильству та усунення причин його виникнення. Крім того, присутні детально обговорили спільний план роботи, спрямований на попередження домашнього насильства, насильства за ознакою статі, жорсткого поводження з дітьми, насильства в закладах освіти.

- Протидія домашньому насильству - один із пріоритетних напрямків роботи поліції. Ми тримаємо на контролі всі родини в громаді, де систематично відбувається домашнє насильство. Окрім цього, надаємо професійну консультацію постраждалим від такого насильства, - говорить поліцейський офіцер Сухополовянської громади Юрій Демяненко .

По завершенню круглого столу відбулося обговорення проблемних питань та підбиття підсумків заходу.

Учасники круглого столу й надалі будуть продовжувати тісну співпрацю з питань протидії домашньому насильству та інших соціально важливих питань.

Поліція нагадує : якщо ви страждаєте від домашнього насильства, або є свідком цього явища - телефонуйте на спеціальну лінію «102».

Фото без описуФото без опису