Щороку 3 грудня Україна разом зі світовою спільнотою відзначає день підтримки найбільш незахищеної частини суспільства – Міжнародний день людей з інвалідністю. Цей день не є святом, але покликаний привернути увагу до проблем цих людей, нагадуванням людству про його обов'язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства — людей з інвалідністю. Саме на соціальних робітників територіального центру державою покладено відповідальний обов’язок – допомагати людям, які потребують особливої турботи і тим, хто опинився в складній життєвій ситуації.

У відділеннях терцентру отримують соціальні послуги 78 осіб з інвалідністю, із них у відділенні соціальної допомоги - 70, у відділенні стаціонарного догляду - 8. Працівниками територіального центру проводяться заходи з виявлення осіб з інвалідністю, які опинилися у складних життєвих обставинах та надання їм необхідної допомоги. Постійно ведеться робота по забезпеченню осіб відповідної категорії технічними засобами реабілітації.

У рамках проведення заходів з нагоди відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю, особам з інвалідністю, які перебувають на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома вручені продуктові набори, придбані за рахунок коштів благодійників.

Щиро дякуємо за надану благодійну допомогу Віктору КИЯНОВСЬКОМУ ПрАТ «Ічнянський завод сухого молока та масла», Олександру МОРОЗУ ТОВ «Наташа Агро», Сергію ЧЕРЕВИКУ АТ «Ощадбанк», Анатолію МРИНСЬКОМУ ТОВ «Миколаївка», Сергію ТІНЮКОВУ ТОВ «Курс Агро», Катерині ДАЦЬ ПП «Вацак», Наталії СОЛОВЕЙ м-н «М’ясняшка», Вірі ТЕСЛЕНКО, Вірі ПЕЙЧЕВІЙ, Ігорю ПУЗАНОВУ, Олександру ОРОХОВСЬКОМУ, Оксані ПОДОБРІЄНКО, Любові КАРЕЛІНІЙ, Андрію ВЕДМІДСЬКОМУ, Оксані ЧУДО.

Підопічні зі словами глибокої вдячності приймали подарунки з рук соціальних робітників та дякували за приділену їм увагу.

1 грудня у відділенні стаціонарного догляду відбулася година спілкування «Жити і перемагати» з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю. На захід завітала директор територіального центру Оксана ВЕРЕМІЄНКО. У своєму виступі вона звернула увагу на категорію людей з інвалідністю, на їх проблеми. Усім присутнім побажала міцного здоров’я, сили духу, витримки, оптимізму, можливості втілення планів та задумів та пригостила солодощами від наших благодійників.

Щиросердно дякуємо всім, хто небайдужий до проблем осіб з інвалідністю, хто має щедре серце та знайшов можливість надати допомогу. Адже завдяки Вам ми можемо робити добро тим, хто найбільше цього потребує.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису