Від імені депутатського корпусу Сухополов’янської сільської ради, виконавчого комітету  та від себе особисто дозвольте  щиро привітати Вас  з професійним святом!       У кожному органі державної влади, місцевого самоврядування, в установі, підприємстві та організації працює архів, архівний підрозділ або посадова особа, яка відповідає за облік і зберігання архівних документів та використання відомостей, що в них містяться.  Архівні матеріали – це безцінне джерело інформації про минуле і сьогодення, про життя людини, суспільства, держави, яке має унікальний вплив на формування національної свідомості громадян. Завдяки  Вашій щоденній наполегливій праці ми маємо змогу доторкнутись до сторінок нашої спільної історії.

Дякуємо Вам за кропітке вивчення найважливіших фактів та  дбайливе зберігання документації. Бажаємо Вам надалі збагачувати кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служити обраній справі. Міцного-міцного здоров’я,  стійкості, впевненості, мирного неба,  злагоди  та достатку у Ваших родинах та   Божої Благодаті!

Зі святом!  Все буде Україна!

З повагою