Сумна звістка вкотре пекучим болем відгукується в нашій громаді. Втратили ще одного Героя,  який віддав  найцінніше – життя, захищаючи  суверенітет та територіальну цілісність нашої держави.  Сьогодні, 24 грудня  2023 року  помер  відданий військовій присязі на вірність Українському народу  наш земляк із с.Переволочна (Переволочнянський старостинський округ)   –  молодший  сержант  Руденко Олександр Андрійович, який  народився 17 березня 1995 року у селі Червона Слобода Недригайлівського району Сумської області. Навчався в селі Переволочна. Далі пішов на строкову службу в м.Чернігів. Потім одружився у 2015 року в м.Прилуки, у 2017 році народився син Єгор.

Після вторгнення рф на територію України 15 квітня 2022 року пішов на службу, ставши на захист суверенітету та територіальної цілісності  нашої держави.  Отримав звання молодшого сержанта. 07 квітня 2023 року був нагороджений почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Золотий хрест». 15 квітня 2023 року нагороджений нагрудним знаком «За зразкову службу». Отримав посвідчення учасника бойових дій, а також  грамоти та подяки.

08 грудня 2023 року  при виконанні бойового завдання був важко поранений  у селі Велика Новосілка Донецької області. Лікувався у м.Дніпро, потім  у м.Київ. Але, на жаль,  24 грудня 2023 року серце Героя не витримало… Без чоловіка залишилася дружина Аліна, без батька –  син Єгор.

Смерть Олександра – непоправна втрата для рідних, друзів та всієї України. Низько схиляємо голови у поминальній молитві та розділяємо горе родини. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким. Світла пам’ять та безмежна вдячність за вірність Батьківщині навіки залишиться у наших серцях.

Війна забирає найкращих...

Герої не вмирають!

Про дату та  час прощання  з Героєм буде повідомлено пізніше.

Фото без описуФото без опису