27 грудня 2023 року очільник Сухополов’янської громади Денис Росовський взяв участь  в останньому цьогоріч  засіданні Ради територіальних громад Чернігівської області, яке провів начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус за участі голови обласної ради Олени Дмитренко. На порядку денному – низка питань, більшість з яких стосувалися безпекової ситуації у громадах (зокрема  реалізації  у громадах Чернігівщини проєкту «Поліцейський офіцер громади»); модернізації системи оповіщення; стану  протирадіаційних укриттів (начальник ОВА наголосив на важливості вчасного освоєння громадами субвенції на ремонт наявних укриттів та будівництві нових, зокрема укриттів у  закладах освіти та відповідно – безпечної організації навчального процесу офлайн). Також учасники Ради громад  підбили  підсумки виконання бюджетів ТГ за 11 місяців цього року та особливості бюджетного процесу у 2024-му;  обговорили  питання  реформи шкільного харчування закладів освіти (у  2024 році на реалізацію стратегії передбачена державна субвенція на умовах співфінансування на модернізацію та переоснащення харчоблоків).

У ході спілкування голови громад мали змогу озвучити локальні проблеми. Спільною для всіх є стан доріг та їхнє обслуговування. В’ячеслав Чаус зазначив, що цим питанням займатиметься спеціальний штаб при ОВА. Рада громад – це ефективна платформа  раціонального діалогу та  підтримки один одного в такий складний час. В’ячеслав Чаус  висловив слова вдячності кожному за зосередження  уваги на обговоренні та пошуку рішень як для локальних, так і глобальних питань.

За  матеріалами Департаменту інформаційної

діяльності та комунікацій з громадськістю

Чернігівської обласної військової адміністрації