28 грудня 2023 року Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський провів особистий виїзний прийом громадян у селі Знам’янка (Знам’янський старостинський округ громади) за участі старости  старостинського округу  Світлани Барвінченко. Під час спілкування жителі округу піднімали питання щодо  технічного стану автобусів рейсу  «Прилуки – Погреби» та їх пасажировмісткості;  роботи поштового відділення;  алгоритму  укладання декларацій із сімейними лікарями; порядку та місць  спилювання і  заготівлі  дров для опалення житла. Також  жителі піднімали  земельні питання.  По  частині піднятих жителями питань сільський голова надав роз’яснення безпосередньо під час прийому,  решта –  взяті на контроль для вирішення. Щиро дякуємо місцевим жителям, які віднайшли вільний час та прийшли на зустріч.