Співробітники Прилуцького районного відділу поліції склали два адміністративні протоколи на продавця магазину в Варвинській громаді, яка продала тютюнову продукцію 16-річному підлітку. Також у крамниці поліцейські виявили факт продажу цигарок без марок акцизного податку.

Зокрема на продавчиню правоохоронці склали адміністративний протокол за частиною 1 та частиною 2 статті 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Їй загрожує штраф на загальну суму більше 20 тисяч гривень.

Поліція вкотре наголошує, що продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів дітям заборонений. Продавець при продажу товарів має вимагати документ, що посвідчує вік особи.

Також поліцейські продовжують перевіряти торгівельні галузі на предмет незаконної реалізації підакцизних товарів.