У ході проведення заходів спрямованих на протидію нелегальному ринку підакцизної продукції поліцейський перевірили законність продажу тютюнових виробів у Варвинській та Ічнянській громадах.

Під час відпрацювання поліцейські вилучили більше двох кілограмів тютюну, який реалізовувався на ринку у роздріб та майже 50 пачок цигарок, якими торгували в магазині без відповідної ліцензії.

На правопорушників поліцейські склали адміністративні протоколи:

за ч. 3 ст. 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил торгівлі);

за ст. 164 КУпАП (порушення порядку провадження господарської діяльності).

Адмінматеріали поліцейські скерували разом із вилученим товаром до суду.

Поліцейські продовжують перевіряти торгівельні галузі на предмет незаконної реалізації підакцизних товарів. Такі відпрацювання відбуваються на постійній основі.

Закликаємо громадян не купувати товар сумнівної якості, а при наявності будь-якої інформації про незаконний продаж підакцизної продукції, відразу повідомляйте на лінію 102. Будемо вдячні за співпрацю.