Поліцейські закликають громадян не виконувати вказівок незнайомців, які повязані з переведенням коштів та не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки.

22 січня до поліції звернулася 33-річна мешканка Талалаївської громади, яка повідомила про те, що її ошукав псевдопрацівник банку. Незнайомець розповів жінці, що хтось намагається викрасти гроші з її рахунку. Шахрай переконав заявницю перерахувати заощадження на інший вказаний ним рахунок. Таким чином жінка втратила майже 30 тисяч гривень.

За цим фактом поліцейські розслідують кримінальне провадження, тривають слідчо-розшукові дії.

Пам’ятайте: всі операції щодо безпеки картки проводьте тільки особисто у відділенні банку.