Поліцейські радять громадянам остерігатися сумнівних пропозицій про легкий заробіток в Інтернеті та ретельно перевіряти інформацію про варіанти можливого заробітку онлайн.29 січня до поліції звернулася 50-річна мешканка Прилуцького району, яка повідомила, що в  месенджері «Telegram» знайшла повідомлення про вкладення коштів в криптовалюту. Жінка зв’язалася з «менеджером», який пообіцяв, що потроїть внесену нею суму за 24 години. Жінка погодилась та відправила «інвестору» більше 10 тисяч гривень. Після цього зв'язок з незнайомцем обірвався, він перестав відповідати та заблокував жінку. Наразі поліцейські розшукують причетного до шахрайства у рамках відкритого кримінального провадження. Поліція закликає громадян не виконувати вказівок незнайомих осіб, які пов’язані з переведенням коштів. Максимально обережно ставтеся до пропозицій легкого заробітку в Інтернеті.