За матеріалами Служби безпеки України до 15 років позбавлення волі заочно засуджено колишню співробітницю міграційної служби Луганщини, яка добровільно співпрацює з ворогом. Встановлено, що мешканка Станиці Луганської Владислава Ковальчук добровільно пішла на співпрацю з окупаційною владою та погодилася очолити «Станично-Луганське відділення міграційної служби «мвс лнр».

Перебуваючи на «посаді», зловмисниця виконувала вказівки окупантів щодо примусової «паспортизації» місцевого населення.

Колаборантка через ворожі ЗМІ закликала жителів тимчасово окупованої території отримувати російські паспорти.

За рішенням суду ворожу поплічницю визнано винною за двома статтями Кримінального кодексу України:

- ч. 7 ст. 111-1 (добровільна участь громадянина України в незаконних збройних чи воєнізованих формуваннях, створених на тимчасово окупованій території);

- ч. 2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).

Їй призначено покарання – 15 років позбавлення волі.

Співробітники Служби безпеки вживають комплексні заходи для притягнення зрадниці, яка перебуває на тимчасово окупованій території Сходу України, до кримінальної відповідальності.

Викриття та розслідування злочинної діяльності ворожої поплічниці проводили співробітники СБУ у Чернігівській області за процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури.