З мобільним класом безпеки до учнів Ічнянської гімназії імені Васильченка завітали поліцейський офіцер Ічнянської громади Олександр Генці, старший інспектор сектору ювенальної превенції Прилуцького районного відділу поліції Дмитро Шестаков та представники ДСНС. В ігровій формі дітей навчали правилам поводження на дорозі, безпечному користуванню електроприладами, пожежній та мінній безпеці. Під час зустрічі поліцейські ознайомили школярів з Правилами Дорожнього руху та нагадали про поведінку пішоходів на вулиці, дорожні знаки, світлофор, розмітку - «зебру» та флікери, які важливо мати на одязі пішоходам у темну пору доби. Також правоохоронці розповіли дітям про види злочинів та правопорушень, за які несуть відповідальність неповнолітні, а також правові наслідки притягнення їх до відповідальності. Співробітники ДСНС більш детально роз’яснили учням правила пожежної та мінної безпеки, зокрема як діяти у разі виявлення займання, підозрілих чи вибухонебезпечних предметів. Мобільний клас безпеки – це спільний проєкт Національної поліції України та Державної служби з надзвичайних ситуацій, створений за ініціативи Міністерства внутрішніх справ та підтримки дитячого фонду ЮНІСЕФ України. Навчатися у такому класі можуть діти у найвіддаленіших населених пунктах Чернігівщини.