02 лютого  2024 року   відбулося  засідання виконавчого комітету сільської  ради, під час якого було розглянуто  78 питань. Переважна більшість питань, ухвалених на  засіданні виконавчого комітету,   стосувалися надання  статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Заслухавши  доповідь начальника служби у справах дітей сільської ради Лариси Грабини, а також  відповідно до поданих документів,  висновків оцінки потреб сімей, складених Центром соціальних служб Сухополов’янської сільської ради та  рішення комісії з питань захисту прав дитини Сухополов’янської сільської ради члени виконкому  одноголосно ухвалили відповідні рішення.

З метою забезпечення комплексного інтегрованого підходу до подолання домашнього насильства та /або насильства за ознакою статі, порядку встановлення статусу осіб, які постраждали від торгівлі людьми, надання всебічної допомоги постраждалим особам та формування нульової толерантності до домашнього насильства, члени виконавчого комітету затвердили  План заходів із запобігання  та протидії домашньому  насильству та протидії торгівлі людьми.

На засіданні  члени виконавчого комітету схвалили  Програму підтримки діяльності 12 ДПРЧ (м. Прилуки) 3 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області на 2024 рік; Програму підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Сухополов’янської сільської ради» понад обсяг, передбачений програмою державних гарантій медичного обслуговування населення, на 2024 рік (в новій редакції) та Програму соціального захисту та соціального забезпечення окремих категорій громадян Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки (в новій редакції).

З метою забезпечення безаварійної експлуатації об’єктів енергетики виконавчий комітет сільської ради надав  погодження АТ «Чернігівобленерго» на розчищення охоронної зони повітряної лінії електропередачі ПЛ 110 Кв Ніжинська-Прилуки в прогоні опор 248-249 за межами населеного пункту адміністративного центру Сухополов’янської сільської ради села Сухополова.

Розглянувши заяви жителів старостинських округів Сухополов’янської сільської ради з відповідними документами, члени виконкому ухвалили рішення   щодо виплати матеріальної допомоги.

Заслухавши доповідь директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сухополов’янської сільської ради Оксани Веремієнко, члени виконкому  затвердили  Положення про порядок та умови оплати платних соціальних послуг територіальним центром (в новій редакції) та  тарифи,  розрахунки на платні соціальні послуги, які надаються територіальним центром Сухополов’янської сільської ради, на 2024 рік.

Для забезпечення благоустрою населених пунктів та здійснення контролю за видаленням зелених насаджень по старостинських округах на території Сухополов`янської сільської ради  було надано  дозвіл на видалення зелених насаджень на території Смоського старостинського округу.

Також на засіданні виконавчого комітету були розглянуті інші поточні питання.