Поліцейські радять громадянам остерігатися сумнівних оголошень про здачу житла в Інтернеті та ретельно перевіряти інформацію про осіб, які його пропонують. Як правило зловмисники розміщують оголошення про оренду житла, пропонуючи затишне житло за «привабливою» ціною. Пізніше шахраї повідомляють, що на це житло вже є чималий попит. І для того щоб підтвердити серйозність своїх намірів потрібно надіслати гроші за «бронь» або попередній перегляд оселі. Втім після надходження грошей від довірливих громадян, «орендодавець» перестає виходити на зв'язок та блокує клієнтів.

Поліція Прилуцького району закликає:

• у жодному разі не оплачуйте оренду наперед без зустрічі з рієлтором або власником, не переглянувши житло та не отримавши ключі;
  • наполягайте на укладанні угоди. Шахраї не бажають підписувати договори, особливо в присутності юриста;
  • використовуйте лише перевірені ресурси для бронювання чи пошуку житла в оренду;
  • аферисти часто пропонують житло, ціна на яке значно нижча ринкової, а умови занадто привабливі.Фото без опису