Голова Молодіжної Ради, учитель історії та правознавства Заїздської ЗОШ І - ІІ ступенів Ігор Хоменко та заступник голови Молодіжної Ради, спеціаліст ІТ Сухополов'янської сільської ради Артем Андрющенко взяли активну участь у серії тренінгів Проєкту "Зміцнення громадської довіри в Україні" - UCBI, "Дієва робота ініціативної молоді" (ДРІМ), який підтримує Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Тренінги проходили офлайн у м. Чернігів на базі Агенції Міжрегіонального розвитку, модеровані КУ "Чернігівський обласний молодіжний центр" та професійними тренерами.

23 - 25 листопада 2023 року з метою навчання у сфері управління та адміністрування просторами/центрами молодіжної сфери, формування програмного компоненту молодіжної інфраструктури відбувся перший тренінг «Стійкість молодіжних інституцій в громаді»; 07 - 09 грудня - другий тренінг «Дизайн локальної молодіжної роботи»; 19 – 21 грудня - третій навчальний тренінг "Розвиток інституційної спроможності команд молодіжної роботи". Всього в тренінгах взяли участь близько 30 учасників та учасниць зі сфери роботи з молоддю (керівники молодіжних рад, центрів, громадських організацій та інших об'єднань, вчителі, посадові особи органів місцевого самоврядування тощо) з 15 територіальних громад Чернігівської області.

Ігор Хоменко достойно презентував нашу Сухополов'янську громаду. В активній дружній атмосфері пройшли всі дні тренінгів. Тренери проводили цілу низку інноваційних вправ на згуртування колективу. Методами та формами групової роботи учасники та учасниці пропрацювали теми та проблеми українського законодавства про освіту, молодіжну роботу та політику, професійного вигоряння активістів, прав дітей та молоді, зокрема на об'єднання в громадські дитячі та молодіжні організації, основ мапування громади, подання ґрантових заявок, написання проєктів та навчальних програм, "дерева проблем та рішень".

Факультативно також відвідали Чернігівський міський молодіжний простір (ТЦ "ЦУМ"). Наприкінці третього завершального тренінгу Ігор Хоменко уклав текст та запропонував модераторам та учасникам підписати Меморандум про  співпрацю між молодіжними об'єднаннями (Радами, Центрами, просторами тощо) Чернігівської області - учасниками тренінгу. Також попереду молодих активістів чекає виконання домашньої роботи з написання проєктів та ґрантових заявок своїх громад, та Ідеятон з відбору кращих, що будуть підтримані міжнародними донорами. Тож, далі буде!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису