20 лютого 2024 року вчитель історії Заїздської ЗОШ І - ІІ ступенів, голова Молодіжної ради Сухополов'янської сільської ради Ігор Хоменко та спеціаліст інформаційних технологій  відділу документообігу та інформаційної діяльності сільської ради, заступник голови Молодіжної ради  Артем Андрющенко взяли активну участь у підсумковому заході "Ланч-підсумки" проєкту ДРІМ ("Дієва робота ініціативної молоді"), що відбувався у м. Чернігів. 16 молодих учасників з 10 команд громад області зібралися з ініціативи КУ "Чернігівський обласний молодіжний центр" та ГО "Сфера молоді" (м. Чернігів) задля підвищення операційної спроможності, налагодження постійних зв'язків, підвищення рівнів довіри та співпраці між громадськими організаціями, місцевими та регіональними органами влади в Чернігівській області, в рамках Проєкту "Зміцнення громадської довіри в Україні" - UCBI, який підтримує Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). У невимушеній дружній атмосфері переглянули підсумкові відео та провели презентації за методикою TED Talks за результатами вже реалізованих проєктів, зокрема й нашого вже добре відомого "Облаштування простору "Велоточка" на території Сухополов'янської сільської ОТГ", виконали спільні фото. Всім учасникам з громад вручені інформаційні матеріали, брендові наліпки та національно-патріотична настільна гра "Кордон". Підписані Меморандуми про подальшу співпрацю. Отож, до нових зустрічей та нових проєктів! Далі буде.