З 8 лютого по 11 лютого 2024 року до Львова завітали юні легкоатлети з усіх областей України на чемпіонат з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2009-2010 р.н.  Серед них були і вихованці комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа»  Сухополов’янської сільської ради, які достойно виступили і показали гарні результати: Яценко Марина на дистанції 1500 м з/п зайняла 7 місце та здобула очки до загального заліку. Бабарика Гліб зайняв 6 місце в складі збірної команди Чернігівської області з естафетного бігу. Александрова Карина та Зінченко Діана встановили особисті рекорди в бігу на 200 та 400 м, виконавши норматив І юнацького розряду.  Юні спортсмени змагались на бігових доріжках, спілкувались з однолітками та мали можливість насолоджуватись архітектурою старовинного міста.  Дякуємо нашим мужнім військовослужбовцям ЗСУ за можливість брати участь у змаганнях високого рівня.