Молодіжна рада Сухополов'янської сільської ради за ініціативи голови Ігоря Хоменка та заступника Артема Андрющенка, за підтримки Сухополов'янського сільського голови Дениса Росовського провели терміновий офіційний благодійний збір «Монобанку» на потреби наших земляків військових ППО, котрі боронять Небо над нашою рідною Прилуччиною від ворожих шахедів та ракет. Завдяки неймовірним землякам, котрі щедро і часто донатили, вдалося зібрати необхідну суму навіть менше, ніж за 1 добу! У результаті нами був замовлений, придбаний та офіційно переданий Захиснику-земляку необхідний пристрій – бінокль із сіткою на шкалі. Всю решту коштів, що залишилися від цього збору, залюбки передали БФ «10 гривень Прилуки» на благодійний збір для 164-го батальйону ТРО.

Щира вдячність усім, хто  долучився до збору допомоги для наших захисників,  за кожну гривню,  підтримку та побажання. Велика  подяка та доземний уклін  нашим відважним воїнам-захисникам, які  на передовій,  у найгарячіших точках, щодня, відбиваючи атаки ворога, наближають нашу Перемогу. Тільки в єдності наша сила!  Працюємо і донатимо далі!

Все буде України!