22 березня  у спортивній залі Дідівського ліцею відбулося відкриття другого територіального етапу «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги з футзалу», який проходить за ініціативи  Президента України Володимира Зеленського під девізом: «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО». Це спортивні змагання, розроблені відповідно до світового та європейського досвіду. Головна мета проєкту - створити атмосферу спортивного змагання серед учнів шкіл нашої територіальної громади, а також збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя. У заході взяли участь очільник Сухополов’янської громади  Денис Росовський, начальник відділу освіти, молоді та спорту сільської ради Тетяна Рева, а також почесні гості: заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Іван Ващенко, начальник  Прилуцької районної військової  адміністрації Володимир Чернов та  заступник голови Прилуцької районної державної адміністрації Олеся Кісленко.

У змаганнях  взяли  участь 4 команди, які  представляли  освітні заклади нашої громади: команда «Ему» Білорічицької ЗОШ І-ІІІ ступенів; команда «Коали» Дідівського ліцею; команда «Динго» Охіньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів та команда «Сумчастий вовк» Сухополов’янського ліцею. Підтримували  спортивний дух та настрій учасників змагання  групи підтримки дівчат  (команди з  черлідингу) Сухополов’янського ліцею та  Охіньківської  ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Витримка та наполегливість принесли заслужені перемоги командам-учасникам. Вітаємо переможців: перше місце здобула команда «Сумчастий вовк» Сухополов’янського ліцею, друге місце – команда Дідівського ліцею «Коали», третє – Охіньківської ЗОШ І-ІІІ ст. «Динго» і четверте місце у команди Білорічицької ЗОШ І-ІІІ ст. «Ему». Бажаємо учасникам подальших перемог, невпинного зростання та незабутніх вражень у змаганнях. Так тримати!

«Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» - це можливість школярам проявити себе у спорті, познайомитися та знайти нових друзів, отримати позитивні емоції та враження.

Висловлюємо слова щирої вдячності за надання фінансової допомоги для  вирішення організаційних питань проведення змагань керівництву ТОВ «Прилуцький хлібодар» та Українському аграрному холдингу ТОВ «Наташа-Агро». В єдності наша сила!

Дякуємо нашим мужнім та незламним  ЗСУ за можливість навчатися, грати та досягати успіхів. Все буде Україна!