Співробітники кадрового апарату Прилуцького районного відділу поліції запрошували випускників Сокиринського професійного аграрного ліцею, Сокиринської школи та Южненського ліцею вступати до закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку поліцейських. Правоохоронці розповіли майбутнім абітурієнтам про основні функції та завдання, які покладені на співробітників поліції, а також про умови вступу та специфіку навчання у навчальних закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських. Ознайомили випускників зі спеціальностями, за якими готують молодих фахівців, переваги професії поліцейського та можливості подальшого працевлаштування в органах Національної поліції України. Наостанок поліцейські зазначили, що у житті дуже важливо кожній людині обрати дійсно «свою» професію, адже вибір професії – один з головних життєвих орієнтирів, який обирає людина в юному віці. Саме тому його потрібно зробити обдумано та виважено, оскільки від цього залежить успіх у роботі та загалом майбутнє людини. Поліція з радістю зустріне всіх охочих, які вирішать приєднатись до нас! Підготовка документів для вступу у вищі навчальні заклади МВС України здійснюється кадровими апаратами органів та підрозділів Національної поліції за місцем реєстрації абітурієнтів. За детальною інформацією щодо вступу, звертайтесь до сектору кадрового забезпечення Прилуцького районного відділу поліції ГУНП в Чернігівській області або за телефоном (04637) 3-02-61 або 066-577-31-06.