20 квітня, прийнявши запрошення, учасники Молодіжної ради відвідали зустріч з докторкою історичних наук, викладачкою "Київської Політехніки", родом з Прилуччини Антоніною Кізловою. Голова Молодіжної ради Ігор Хоменко привітав почесну гостю, виступивши в театральному образі молодого монаха Києво-Печерської лаври з уривком із "Кайдашевої сім'ї". По завершенні цього заходу в цих же гостинних стінах 100-річного КЗ "Публічна бібліотека»  Сухополов'янської сільської ради провели засідання Молодіжної ради з виконання домашніх завдань над проєктом USAID "Нагляд молоді за розподілом бюджетів та ресурсів громад" та онлайн-відеоконференції з менторкою нашої команди пані Христиною із Закарпаття. Тож активності Молодіжної ради тривають.