Раді повідомити, що Молодіжна рада Сухополов'янської ОТГ завершує черговий благодійний збір для наших Захисників.

Ціллю  збору була  зарядна станція Weekender-MUST HBP1500 (1500 Вт) для наших захисників з 1-ї окремої танкової Сіверської бригади.

Саме учасниками Молодіжної ради вдалося зібрати більше 80% всього збору. За це особливо дякуємо нашому учаснику Миколі Дяденку.

Також висловлюємо велику вдячність однокласникам захисника за активну допомогу! Окрема вдячність Олексію Савченку за передачу особистої зарядної станції Ecoflow river 2 та Ірині Бондаренко за потужну допомогу.

Окрім зарядних станцій, на замовлення захисників учасником Молодіжної ради Владиславом Шереметом створені та відправлені 3 павербанки номінальною потужністю 50 000 wh.

Ми дякуємо всім, хто долучився до нашого збору! Нам разом вдалось навіть перевиконати збір!

Низький поклін та шана Всім! Тільки в єдності, ми непереможні! Слава Україні!