01 травня учасники Молодіжної Ради активно долучилися до легкоатлетичного забігу на підтримку ЗСУ, що проходив в урочищі "Глинщина" Сухополов'янської громади. Вітаємо наших 3-х чарівних учасниць, котрі успішно подолали дистанцію 500 м, та 3-х молодих чоловіків-учасників на дистанції 1000 м! Всі вони нагороджені Подяками за участь. А наш учасник Андрій Коваленко прихопив з собою на цей захід ще й Прапор України, що став прекрасною фотолокацією для всіх бажаючих.  Дякуємо нашим мужнім та незламним ЗСУ за можливість брати участь у заходах! Все буде Україна!