Дорожньо-транспортні пригоди стались 30 квітня у Прилуках та у Парафіївській громаді. Перша автопригода трапилась близько 9-ї ранку в Прилуках на перехресті вулиць Європейська-Гімназична. 71-річний водій автівки здійснив наїзд на 80-річну жінку, яка переходила дорогу по пішохідному переходу. У результаті ДТП пенсіонерка отримала травми, її госпіталізували.

Ще одна аварія трапилась ввечері у Парафіївській громаді. За попередньою інформацією, 48-річний водій легковика здійснив наїзд на двох пішоходів, які рухались по краю проїжджої частини. Потерпілі, 32-річна жінка та 33-річний чоловік, зазнали тілесних ушкоджень та були доставлені до лікарні.

За обома фактами слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури розслідують кримінальні провадження за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження). Досудові розслідування тривають.