Сухополов’янською сільською радою напередодні Великодня проведено збір допомоги для підтримки Збройних Сил України.

В рамках акції було зібрано продукти харчування (в тому числі швидкого приготування), засоби особистої гігієни, медикаменти.

Зібрану допомогу передано голові громадської організації «Патріот Прилуки» Олександру Дуденку, який найближчим часом доставить її до підрозділів ЗСУ.

Дякуємо усім, хто долучився до збору допомоги, а це 19 старостинських округів, працівники виконавчого апарату, окремих структурних підрозділів Сухополов’янської сільської ради, працівники бюджетних установ освіти, культури, соціального захисту, небайдужі громадяни.

Спільними зусиллями наближаємо Перемогу. Слава Україні! Слава ЗСУ!