Сухополов’янська сільська рада цілеспрямовано продовжує надавати підтримку Збройним Силам України у боротьбі з агресором. На звернення командування однієї з військових частин було зібрано 229 тисяч 860 гривень, за які, завдячуючи волонтеру В’ячеславу Мережку та його команді, було придбано автомобіль типу пікап «FORD RAINGEER», проведено його технічний огляд та невеликий ремонт. Дякуючи працівникам сільської ради, старостам, небайдужим громадянам та вихованцям Дідовецького ліцею, які долучилися до акції збору Великоднього кошика для ЗСУ, смаколики, вода, засоби особистої гігієни, медикаменти разом з позашляховиком найближчим часом буде передано до бойового підрозділу. У єдності наша сила! Україна переможе!