Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується близько двох десятків пропозицій роботи з наданням житла.

Є такі вакансії для лікарів. Так, терапевта, педіатра та хірурга запрошують на роботу у Варву. Заробітна плата – 20 тис. грн.

Офіційне працевлаштування і житло обіцяють працівникам сільського господарства. Операторів машинного доїння запрошують в села Травневе Городнянської громади (зарплата 10000 грн) та Терехівка Киселівської громади (зарплата 8000 грн). Доярів готові забезпечити роботою і житлом в Ічні. Заробітна плата 12 тис. грн.

Трактористів шукають в Ічні, в селах Терехівка Киселівської громади та Нетяжино Сухополов'янської громади. Обіцяють заробітну плату 13000, 20000 та 17100 грн відповідно. Окрім трактористів, є вакансії підсобного робітника із заробітною платою 8000 грн – в Терехівці та 9000 грн – у Нетяжино.

Жителів Чернігівщини запрошують на роботу в Київську область, Броварський район, село Калинівка. Там потрібні овочівники на заробітну плату 20000 грн.

Пропонується робота з наданням житла і в Чернігові. Шукають швачок на заробітну плату 8000 грн.

Потрібна робота? Пропозиції дивіться на сервісі "Єдиний портал вакансій" https://jobportal.dcz.gov.ua/, в телеграм-каналі актуальних вакансій «Робота зараз: Державна служба зайнятості» https://t.me/worknowdcz, на нашому сайті https://chg.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy

Чернігівський обласний центр зайнятості

Фото без опису