Сухополов’янська громада висловлює найщиріші співчуття  рідним та близьким з приводу смерті музичного керівника народного ансамблю української пісні «Ряшківські нащадки» Костюка Сергія Івановича, серце якого перестало битися сьогодні, 06 травня 2024 року. Він був талановитою, енергійною, розумною, мудрою людиною. Дуже любив та цінував життя.  Передчасна смерть – це непоправне горе для рідних, близьких, друзів, колег. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати, коли зупиняється серце рідної людини.  Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи. Нехай світла пам’ять про Сергія назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а Бог подарує йому вічне життя та спокій. Вічна пам'ять!