Сухополов’янська сільська рада цілеспрямовано продовжує надавати підтримку Збройним Силам України у боротьбі з агресором. 04 травня  2024 року очільник Сухополов’янської громади Денис Росовський та команда волонтера Вячеслав Мережко  відвідали військовослужбовців на Куп’янському, Лиманському та Авдіївському напрямку з метою   доставки зібраного спільними зусиллями Великоднього кошика для ЗСУ  та найщиріших, найтепліших слів підтримки, поваги, вдячності військовослужбовцям  наших  незламних  ЗСУ, які мужньо та самовіддано захищають суверенітет та територіальну цілісність України та кожного з нас.

На зверненням командування однієї з військових частин (А2167), яка базується на Авдіївському напрямку (Донеччина) було зібрано 229 тисяч 860 гривень на придбання автомобіля пікап «FORD RAINGEER».

Велика вдячність всім, хто задонатив та долучився до збору допомоги: працівникам виконавчого апарату сільської ради, у тому числі старостам старостинських округів, працівникам окремих структурних підрозділів, бюджетних установ освіти, культури, соціального захисту, охорони здоров’я та комунальних підприємств, які задонатили свій середньоденний заробіток; депутатам сільської ради: Олексію ІВАХНЕНКУ, Сергію ТІНЮКОВУ, Віктору РЕДЬЦІ, Олегу ВЛАСЕНКУ; суб’єкту господарювання, зокрема виконавчому директору ТОВ «Прилуцький хлібодар» Сергію КОЗИНОМУ; приватним підприємцям: Світлані БУТЕНКО, Роману РОМАШЦІ та небайдужим жителям нашої громади.

Окрема подяка за збір та формування Великоднього кошика для військовослужбовців ЗСУ старостам Білорічицького, Дідовецького,  Заїздського, Замостянського, Знам’янського, Канівщинського, Колісниківського, Лісовосорочинського, Мазківського, Малківського, Нетяжинського, Охіньківського, Переволочнянського, Піддубівського, Погребівського, Рудівського, Ряшківського, Смоського, Валківського старостинських округів, адміністративного центру громади – с.Сухополова, всім небайдужим жителям вищезгаданих старостатів та працівникам бюджетних установ громади.

Автомобіль буде використовуватись для виконання бойових завдань із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримання збройної агресії російської федерації.

Щира вдячність команді волонтера Вячеслава Мережка за потужну самовіддану роботу, а також  усім, хто  постійно долучається  до збору допомоги для наших захисників, не перестає донатити,  за кожну гривню,  підтримку та побажання.  Тільки в єдності наша сила!

Велика  подяка та доземний уклін  нашим відважним воїнам-захисникам, які  на передовій,  у найгарячіших точках, щодня, відбиваючи атаки ворога, наближають нашу Перемогу.  Все буде Україна!

Разом до Перемоги!