Наближаються поминальні дні. Кладовище – це святе місце, адже там спочивають наші рідні, які відійшли у вічність. За усталеною традицією мешканці громади будуть віддавати шану померлим близьким і родичам, відвідуючи їх могили. Території кладовищ  вимагають особливої суспільної уваги.

08 травня був проведений суботник на кладовищі біля траси «Київ – Суми» (Дідовецький старостат). Висловлюємо щиру подяку  депутату Сухополов’янської сільської ради Олександру Шуляку та всім, хто брав участь, хто не залишився байдужим до цієї доброї та корисної справи, хто знайшов для цього час, доклав власні зусилля. Нехай Ваша доброта і людяність повернуться до Вас сторицею. Роботи з благоустрою - вивезення сміття з сільських кладовищ виконувалися екскаватором  сільської ради, отриманим  Сухополов’янською громадою у рамках співпраці з Проєктом USAID «ГОВЕРЛА», та спеціалізованою технікою комунального підприємства «Добробут» Сухополов'янської сільської ради. Чимало ще належить зробити. Своїми добрими справами наближаємо Перемогу. Все буде Україна!