Сухополов’янська громада висловлює найщиріші співчуття  рідним та близьким з приводу смерті сестри медичної фельдшерського пункту села Замістя (Замостянський старостинський округ) Нікітченко Софії Іванівни, серце якої перестало битися сьогодні, 10 травня 2024 року. Софія Іванівна пропрацювала на займаній посаді 52 роки. Була щирою, доброзичливою, користувалася заслуженою повагою серед жителів, неодноразово обиралася членом виконавчого комітету Замостянської сільської ради. Їй було 72 роки. Передчасна смерть – це непоправне горе для рідних, близьких, друзів, колег. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати, коли зупиняється серце рідної людини.

Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи. Нехай світла пам’ять про Софію Іванівну назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а Бог подарує їй вічне життя та спокій.

Вічна пам'ять!