До Головного управління ДПС у Чернігівській області надходить інформація від суб’єктів підприємницької діяльності про те, що до них телефонують невстановлені особи (зокрема з телефонних номерів: 0988736664, 0686921727), які представляються працівниками Головного управління ДПС у Чернігівській області, та шахрайським шляхом намагаються виманити гроші.

Зокрема, зловмисники телефонують до підприємців і пропонують останнім надати фінансову допомогу податківцям за їх лояльне ставлення, зокрема щодо не проведення контрольно-перевірочних заходів.

Будьте максимально обережні, не піддавайтесь на подібного роду провокації шахраїв та ні за яких обставин не перераховуйте кошти!

Такі дії є злочинними і кваліфікуються як шахрайство та умисна дискредитація посадових осіб податкових органів.

Просимо бути пильними та у разі надходження дзвінків від імені посадових осіб Головного управління ДПС у Чернігівській області, з метою отримання коштів чи висування інших незаконних вимог, одразу повідомляти підрозділи Національної поліції. Також інформацію про корупційні, або пов’язані з корупцією правопорушення можна надати за номером телефону: (0462) 66-85-22 або шляхом надсилання повідомлення на електронну скриньку ch.spzk@tax.gov.ua.

У разі виникнення фактів шахрайських дій з боку невідомих осіб, слід негайно повідомити органи Національної поліції (102).

Вкотре наголошуємо, що посадові особи Головного управління ДПС у Чернігівській області ні в якому разі не здійснюють подібні звернення, та спілкуються з представниками бізнесу лише в законодавчому полі.

 

          Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області

Фото без опису